Anasayfa / 2015 / Nisan

Aylık Arşiv: Nisan 2015

Tuzla Yüzme Kursu

İstanbul Anadolu Yakası Tuzla yüzme kursu eğitimleri Kartal Yakacık yüzme havuzu tesislerinde Ata Yüzme Spor Kulübü tarafında verilmektedir. Kartal köprüsü E-5 yan yol üzerinde yer alan yüzme havuzu Kartal köprüsüne yürüme mesafesindedir. Yakacık yüzme havuzu yarı olimpik standartlarında profesyonel bir havuzudur. Havuzun temizlenmesi Ozonlama sistemi ile yapılmaktadır. Tuzla çocuk yüzme kursu ve yetişkin yüzme kursu aralıksız olarak devam etmektedir. Tuzla ... Devamını Oku »

Yakacık Yüzme Kursu

Kartal Yakacık yüzme kursu Ata Yüzme Spor Kulübü yetişkinlere ve çocuklara yüzme kursu eğitimlerini Yakacık yüzme havuzunda devam ettirmektedir. Yetişkin ve çocuklar için yüzme kursları aylık üyelik şeklinde olup dersler maksimum 5 veya 6 kişi ile yapılmaktadır. Üç istasyondan oluşan yüzme kursları başlangıç seviyesi, orta seviye ve yüzme bilen gruplardan oluşmaktadır. Yüzme bilen yetişkin ve çocuklar spor amaçlı katılabilirler. Yakacık ... Devamını Oku »

Pendik Yüzme Okulu

İstanbul Anadolu Yakasında üç farklı tesiste yüzme eğitim faaliyetlerini sürdüren Ata Yüzme Spor Kulübü yetişkin ve çocuk yüzme eğitimlerini Pendik bölgesinden gelen talepler doğrultusunda Pendik yüzme okulu faaliyetlerini Kartal Yakacık yüzme havuzunda sürdürmeye başlamıştır. E-5 karayolu Kartal köprüsüne yakın mesafede olan Yakacık yüzme havuzu Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı yarı olimpik bir havuzudur. Ozonlu sistem ile temizliği sağlanan yüzme havuzu ... Devamını Oku »

Pendik Yetişkin Yüzme Kursu

İstanbul Anadolu Yakası Pendik yetişkin yüzme kursu faaliyetlerimiz Kartal Yakacık yüzme havuzunda yaz kış olmak üzere devam etmektedir. İto spor kompleksi içinde bulunan Yakacık yüzme havuzunda devam eden yetişkin yüzme kursları aylık üyelik şeklindedir. Aylık üyeliklerde derslere katılım hafta da iki gündür. Her eğitim süresi bir saat olarak belirlenmiştir. Yetişkin yüzme dersleri maksimum 5 veya 6 kişi ile yapılmaktadır. Üç basamaktan ... Devamını Oku »

Maltepe Yüzme Havuzu | Yakacık Yüzme Kursu