Anasayfa / 2015 / Eylül

Aylık Arşiv: Eylül 2015

Maltepe Yüzme Havuzu

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe yüzme havuzu yetişkinler için ve çocuklar için yüzme kursu faaliyetlerimiz Maltepe semtinde yeni açılan Maltepe yüzme havuzu‘nda devam etmektedir. Maltepe Yüzme Kursu, çoğu çocuğun karakter ve kişilik gelişimlerinin tamamlanması konusunda etkili bir çalışma sağlamaktadır. Yüzme kursu denildiği zaman akla ilk gelen şey olan çocuklar için açılmış olan kurslardır. Ancak yetişkinler için açılan kurslarda bulunmaktadır. Bu kurslarda ... Devamını Oku »

Yüzme Eğitimi

Yüzme eğitimi, oldukça küçük yaşlarda çocuklara öğretilmeli ve ilerleyen yaşlarda da geliştirilmesi sağlanmalıdır. Bu anlamda bebek yaşlarda kişilere yüzme eğitimi verilmeye başlanmaktadır. Bunun nedeni ise çocukların kas gelişimlerinin erken yaşlarda başlaması ile birlikte onların vücut gelişimlerinin daha iyi olmasının sağlanması adına oldukça önemli bir adım oluşturacaktır. Yüzme derslerini almak isterseniz, bu alanda birçok eğitimli antrenör ve eğitmen bulunmaktadır. Günümüzde yüzme ... Devamını Oku »

İstanbul Yüzme Kursları

İnsan sağlığı için son derece önemli olan spor, belirli dalları ile daha fazla yarar sağlamaktadır. Yüzme sporu da bu anlamda önemli olan dallardan biridir. Bu spor dalını birçok kişi rahatlıkla kullanmakta ve ilerlemesini sağlamaktadır. Yüzme kurslarının insanlara olan faydaları ise özellikle kalp ve damar hastalıkları olan kişiler için yeterli bir yetişme olanağı sağlamaktadır. Yüzme kursu için bulunduğunuz şehirlerde mutlaka bir ... Devamını Oku »

Maltepe Yüzme Havuzu | Yakacık Yüzme Kursu