Anasayfa / 2016 / Mayıs

Aylık Arşiv: Mayıs 2016

Bebeklerin Yüzme Eğitimleri

Bebeklerin doğumu ile yüzmeye da başlamaları, su ile bağlantılarının kesilmemesi artık birçok kişi tarafından tavsiye edilen bir durum halini almıştır. Bu ihtiyacı karşılamak amacı ile özel yüzme kursları bebekler için özel havuzlar oluşturmakta ve onlara özel yüzme dersleri de vermektedir. Bebekler hakkında uzmanlık yapmış profesyonel yüzme hocaları eşliğinde suda vakit geçiren bebeklerin sağlıklarının ve gelişimlerinin daha iyiye gittiği gözlemlenmiştir. Bebekler ... Devamını Oku »

Yüzme Kursları İle Kısa Zamanda Kendinizi Geliştirebileceksiniz

Başvurduğunuz kurslarda sizlere yüzmeyi öğretmenin yanı sıra herhangi bir aksi halde nasıl davranmanız gerektiğini ve kendinizi nasıl sakinleştirmeniz gerektiğini de öğreneceksiniz. Yüzme kurslarının sizlere sağlamış olduğu bu imkan ile birlikte gerçek hayatta da kendinizi nasıl sakinleştirmeniz gerektiğini öğrenecek ve kendinize bir terapi uygulayacaksınız. Yüzme Kurslarında Eğitim Standartları Birçok kişinin merak ettiği konulardan birisi olan eğitim standartları artık yasal bir şekilde ... Devamını Oku »

Bebeklerinize Özel Yüzme Kursları

Bebekleriniz için özel olarak açılan yüzme kurslarındaki bebek yüzme ekibi alanında uzman, bebek ve onların su içerisindeki yeteneklerine hakim ekiplerdir. Bebeklere özel yüzme kursları ile bebeklerinizin doğuştan sahip oldukları sudaki yeteneklerini unutmalarını engelleyebilir, aynı zamanda suyla iç içe olmalarını sağlayarak büyüdüklerinde de su ile bağlantılı olmalarını sağlayabilirsiniz. Su İle Sağlık ve Mutluluk Kazanılır Günümüzde pek çok yetişkin yüzme bilmemekte iken, ... Devamını Oku »

Anadolu Yakası’nda Yüzme Eğitimleri

Milyonların yaşadığı İstanbul’da son zamanlarda birbirinden farklı konumlarda ve özelliklerde yüzme eğitim kurumları açılmıştır. Anadolu Yakası yüzme eğitimi bünyesinde gerek küçük bireyler gerekse yetişkin kişiler yüzme eğitimleri verilmektedir. Bu kurumlara başvuran küçük bireyler haftanın belirli günlerinde eğitimlerini alıyorlar. Yetişkin bireyler ise Anadolu Yakası özel yüzme eğitimi veren kurumlara başvurarak birebir dersler almaktadırlar.  Çocuklar İçin Yüzmenin Faydası Çocuklara küçük yaşlarda yüzme ... Devamını Oku »

Yüzerek Sağlıklı Yaşamın Kapılarını Arala

Yüzmek eğlenceli olduğu kadar ciddi bir spor dalıdır. Günümüzde birçok kişi Yüzme eylemini bir spor faaliyeti şeklinde hayatlarına empoze etmekte ve sağlıklı bir yaşam için rutin bir şekilde bu eylemi gerçekleştirmektedirler. Yüzme eylemi vücudumuzda bulunan birçok kas grubunun çalışmasını sağlarken aynı zaman da gözeneklerimizin genişlemesini ve nefes almasını da sağlayarak derimizin daha iyi kendini yenileyebilmesine de yardımcı olmaktadır. Aynı zaman ... Devamını Oku »

Maltepe Yüzme Havuzu | Yakacık Yüzme Kursu