Anasayfa / 2016 / Haziran

Aylık Arşiv: Haziran 2016

Yetişkinler İçin Anadolu Yakası Yüzme Kursları

İstanbul’da yüzme eğitimi veren birçok kurum vardır ve bu kurumlar İstanbul’un iki yakasında da güvenilir bir şekilde eğitim vermektedirler. Bu kurslara katılacak olan kişilerde ise herhangi bir özellik aranmamaktadır. Hangi yaş ve cinsiyette olursa olsun bu kurslara katılabilirler. Yetişkin bireylerin başvuracakları Anadolu Yakası özel yüzme eğitim kurslarında, bireylerin bu eğitimi tamamlamaları için özel olarak eğitim verilmektedir. Yetişkin bireylere yönelik verilen ... Devamını Oku »

Bebeklerin Yüzme Eğitimleri

Bebeklerin doğumu ile yüzmeye da başlamaları, su ile bağlantılarının kesilmemesi artık birçok kişi tarafından tavsiye edilen bir durum halini almıştır. Bu ihtiyacı karşılamak amacı ile özel yüzme kursları bebekler için özel havuzlar oluşturmakta ve onlara özel yüzme dersleri de vermektedir. Bebekler hakkında uzmanlık yapmış profesyonel yüzme hocaları eşliğinde suda vakit geçiren bebeklerin sağlıklarının ve gelişimlerinin daha iyiye gittiği gözlemlenmiştir. Bebekler ... Devamını Oku »

İstanbul Yüzme Kursları ile Dört Mevsim Spor

Yüzmeyi bilmeyen ve öğrenmek isteyen ya da mevcut bilgilerini geliştirerek profesyonel bir şekilde yüzme işlemi gerçekleştirmek isteyen kişiler yaz aylarına girmemiz ile beraber İstanbul yüzme kurslarına büyük bir rağbet göstermektedir. Bu kurslara başvuran kişilerin büyük bir kısmı ise küçük yaştaki çocuklardır. Küçük çocukların bu derece talep göstermesinin nedeni ise ailelerin bilinçlenmesi ve çocukların daha küçük yaşlarda sporcu olmak istemeleridir. Her ... Devamını Oku »

Özel Yüzme Kursu Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yüzme öğrenmek istediğinizde kendi kendinize yapma imkanınız bulunmamakta ise kurslarda profesyonel hocalar eşliğinde birebir ders alarak yüzmeyi öğrenebilirsiniz. Yüzme kursu sayısının fazlalığı seçim yapmanızı zorlaştırmaktadır. Ancak kurs seçerken yapacağınız araştırmalarla doğru kursu bulabilirsiniz. Özel kursların kalitesini eğitim veren yüzme hocaları belirlemektedir. Hocaların yüzme ile ilgili deneyimleri ve profesyonelliği sizlere yüzme kursu seçerken yardımcı olacaktır. Kişiye Özel Programlar Uygulayan Kurslar Birçok ... Devamını Oku »

Yetişkinlere Özel Yüzme Programları

Özel yüzme kursları her yaş için gruplar oluşturmaktadır. Bununla birlikte yetişkin bayanlar ve erkekler için özel ve az sayıda katılımcılı gruplar oluşturulmakta ve birebir yüzme dersleri verilmektedir. Yetişkinlerin yüzme dersleri öncelikli olarak suda güvenlik ile başlamaktadır. Çeşitli sebeplerle sudan korkan ya da su ile daha hiç tanışmamış olan yetişkinlere suda serbest duruş ve vücudu istenilen yöne yönlendirebilme dersleri, yetişkinler için ... Devamını Oku »

Maltepe Yüzme Havuzu | Yakacık Yüzme Kursu