Anasayfa / Yüzme Blog / Bizimle Doğru Yüzmeyi Öğrenin
Bizimle Doğru Yüzmeyi Öğrenin

Bizimle Doğru Yüzmeyi Öğrenin

Bizimle Doğru Yüzmeyi Öğrenin

Kurumumuz sizlere yüzme öğretmek için profesyonel ekibiyle uzun yıllardır İstanbul Ataşehir’de hizmet vermektedir. Yüzme bilmesine rağmen bizimle iletişime geçip, derslerimize katılıp doğru bir şekilde yüzmeyi öğrenen pek çok katılımcımız gibi sizler de yüzme bilip bilmediğinizi sorgulamadan kurumumuza gelerek profesyonel eğitimcilerimizden gerçek yüzme tekniklerini kısa zamanda öğrenebilirsiniz.

Kurumumuzun eğitimcilerinin hepsi donanımlı ve öğretme yetisine sahiplikleri ile ilgili sertifikaları bulunan profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Yanlış bilinen ve hatalı uygulanan yüzme teknikleri nedeniyle suda sakatlanma olasılığı da yüksek olmaktadır. Yakacık yüzme kulüpleri olarak öncelikle sizlere suda doğru duruş, doğru nefes alma teknikleri öğretilmektedir. Kol ve bacak koordinasyonu, kulaç atma, bacak çırpma hareketlerinin ardından yüzme stilleri öğretilmektedir.

Her Yaş Gurubuna Özel Derslerimiz Bulunmaktadır

14 yaş altı çocuklar ve 14 yaş üstü yetişkinler için, yüzme becerilerine göre guruplara ayrılmış derslerimiz bulunmakla birlikte dilerseniz tüm yaş gurupları için birebir eğitim alabileceğiniz özel derslerimiz de mevcuttur.

Gurup derslerinde ya da birebir derslerde tüm katılımcılarımızın bireysel olarak sudaki performansları ayrı ayrı incelenmekte ve kişiye özel eğitim ve çalışma programı hazırlanmaktadır. Her bireyin suda serbest duruş becerisinin, nefes ve vücut koordinasyonu uygulamalarını yapabilme becerilerinin farklı olduğu unutulmamalıdır.

Kurumumuz Yakacık yüzme havuzu arasında profesyonel uygulamaları, donanımlı eğitimcileri ve milli antrenörleri ile ön plana çıkmaktadır. Amacımız işi ticari olarak yapmak değildir, sizlerin yüzmeyi kısa sürede ve doğru olarak öğrenebilmenizi sağlamaktır.

Profesyonel Yüzücülere Milli Antrenörler Ders Vermektedir

Kurumumuz, Yakacık yüzme kursu arasından yüzme sporu ile profesyonel olarak ilgilenenlere yaptırdığı antrenman çalışmaları ile farkını göstermektedir. Tüm eğitimcilerimiz gibi antrenman hocalarımız da donanımlı, alanında uzman ve konusunda başarılı kişilerden oluşmaktadır. Ulusal ve uluslar arası yüzme yarışmalarında birlikte dereceler kazanan eğitimcilerimiz ve öğrencilerimiz, kurumumuzu başarıyla temsil etmektedirler.

Özellikle çocuk yaşlardan itibaren suyu ve yüzmeyi seven çocukların yetiştirilmesi, onların bireysel gelişimleri, özgüvenlerinin yerleşmesi ve sağlıklı olmaları açısından önem arz etmektedir. İlerleyen zamanlarda yüzme sporu ile profesyonel olarak ilgileniyor olmaları ve kazanacakları başarıları ile çocuklarınızı geleceğin başarılı yüzücüleri arasında milli antrenörlerimiz ile görebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Maltepe Yüzme Havuzu | Yakacık Yüzme Kursu