Anasayfa / Yüzme Blog / Maltepe Yüzme Kursu Fiyatlarımız
Maltepe Yüzme Kursu Fiyatlarımız

Maltepe Yüzme Kursu Fiyatlarımız

Yüzme eğitimi almak için profesyonel bir kurs arıyorsanız Maltepe yüzme kursumuz tam size göre. Uzman yüzme antrenörlerimiz eşliğinde kaliteli bir yüzme eğitimi sizleri bekliyor. Üstelik yüzme antrenörlerimiz kursiyerleri yaş gruplarına ve yüzme seviyelerine göre gruplandırmaktadır.

Yüzme kategorileri çeşitli sınavlar sonrasında belirlenmekte ve herkesin seviyesine uygun eğitim grupları meydana getirilmektedir. Yüzme kursumuza hem yüzme öğrenmek amaçlı hem de sosyal aktivite amaçlı katılabilirsiniz.

Çocuklara özel yüzme kursu da vermekteyiz. 03-15 yaş aralığındaki çocuklar yüzme kursumuzun hizmetlerinden faydalanabilmektedir. 03-06 yaş için ayrı yüzme eğitimi kategorisi oluşturulmaktadır.

Çocukların yeteneklerine göre müsabık öğrenciler yetiştirilmesi de söz konusudur. Müsabık öğrencilerin yetenekleri çeşitli sınavlarla ölçülmekte, yurt içi ve yurt dışı müsabakalara katılması amaçlanmaktadır. Yüzme kursumuz akredite ve resmi bir kurum olup, herkes tarafından çok tercih edilmektedir.

İstanbul Anadolu yakasında faaliyetlerini sürdüren kulübümüze telefonla ulaşabilir, Maltepe yüzme kursu fiyatlarımızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Maltepe Yüzme Kursu’nda Çocuklara Özel Yüzme Eğitimi Veriyoruz

Maltepe yüzme kursumuz 3-15 yaş aralığında bulunan tüm çocuklara özel yüzme eğitimi sunuyor. Veliler çocuklarının yüzme sporunda ilerlemesi ve yüzmeyi profesyonel bir şekilde öğrenmesi için yüzme kurslarını tercih etmektedir. Yüzme kursumuza güvenilir bir şekilde çocuklarınızı bırakabilirsiniz.

Çocuklarınızın yetenekleri ölçüsünde yüzme eğitimi verilmektedir. Çocuklarınızın seviyesi ölçülerek başlangıç seviyesi, orta seviye veya ileri seviyede yüzme eğitimine başlıyoruz. Aylık yüzme paketlerimiz çerçevesinde üyeliğinizi gerçekleştiriyor ve 8 saatlik bir yüzme eğitimi veriyoruz.

Maltepe yüzme kursu fiyatlarımız makul olduğundan dolayı her veli rahatlıkla çocuklarının yüzme sporuyla ilgilenmesine imkan sunabilmektedir.

Maltepe Yüzme Kursu Uygun Fiyatlarla Yüzme Eğitimi Sunuyor

Maltepe yüzme kursu fiyatlarımız her bütçeye uygundur. Grup halinde yüzme dersi almayı düşünen yetişkin ve çocuklar aylık 200 TL ödemektedir. 03-06 yaş aralığındaki çocuklarımız aylık 250 TL ödeyerek yüzme eğitimi alma imkanına sahip oluyor.

Grup halinde yüzme dersi almak istemiyorsanız özel derslerimizde mevcuttur. Özel yüzme derslerimiz kursumuzda 750 TL’dir. Kişiye özel yüzme programlarımızı da tercih edebilir ve birebir yüzme dersi almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Maltepe Yüzme Havuzu | Yakacık Yüzme Kursu